Orkan przegrał z Arką

Piątek, 17 Luty 2012
Rumia

Dziś Orkan Rumia rozegrał swój kolejny mecz kontrolny. Przeciwnikiem podopiecznych Szymona Hartmana była I-ligowa Arka Gdynia. Po bardzo zacięty meczu wicelider III ligi grupy pomorsko-zachodniopomorskiej przegrał 0:2 (0:1).

Bramki dla gdyńskiej Arki zdobył w 21 minucie meczy Brodziński oraz w samej końcówce spotkanie z rzutu karnego wynik na 2:0 podwyższył Tomasik z rzutu karnego. W 77 min. Nwaogu nie wykorzystał rzutu karnego.

Arka Gdynia - Orkan Rumia 2:0 (1:0)

Bramki: Brodziński 21', Tomasik (90', karny)

Żółte kartki: Flis - Siemaszko, Pionk

Orkan Rumia: Biecke (46 Galus), Wasielewski, Poznański, Prinz (74 Piekarski), Dirda (85 Wesserling), Pionk, Danilczyk, Szweda, (19 Drzymała) Ziemak (46 Klawikowski), Włodarczewski (46 Kazubowski), Siemaszko.

Arka Gdynia: Żukowski (30 Szromnik), Radosavljevic, Benevente, Brodziński, Tomasik, Kowalski, Kasperkiewicz, Nakano, Jędrzejowski , Flis, Lyasyuk.

Arka Gdynia II połowa: Szromnik (61 Szlaga), Brodziński, Jarun, Kostuch, Michalak, Tomasik, Radosavljevic, Flis (61 Pruchnik), Jędrzejowski, Słowiński, Nwaogu.