Orkan przegrał z Arką 1:7

Niedziela, 18 Kwiecień 2010

Związku z tragedią w Smoleńsku mecze ligowe zostały odwołane, lecz kluby robią wszystko by ich piłkarze nie wypadli z rytmu gry. Wczoraj zespół Orkana Rumia rozegrał na stadionie w Gdynia mecz kontrolny z Arką Gdynia.

Niestety rumianie musieli uznać wyższość drużyny z ekstraklasy. Podopiecznie Bogusława Oblewskiego przegrali to spotkanie aż 1:7. Tym samy zawodnicy Arki Gdynia udowodnili swoją klasę. Jedyną bramkę dla Orkana zdobył w 26 minucie meczu Marcus Da Silva. Okazję na drugiego gola dla swojego zespołu miał Piotr Fera, lecz niestety jego strzał z karnego w 42 minucie meczu obronił bramkarz Arki, Norbert Witkowski. (Foto: arka.gdynia.pl)

Bramki:

Trytko 53, 77, 81, Mawaye 28, Bożok 48, Czoska 61, Sakaliew 83 - Marcus 26

ORKAN:

Biecke - Skwiercz, Urbaniak, Manuszewski (46 Stępień), Fera (58 Treppa) - Smarzyński (58 Dziubiński), Bodzak (46 Siemaszko), Prinz, Kłos (46 Laskowski) - Marcus (80 Ilanz), Kazubowski (46 Cetnarowicz).

ARKA:

I połowa: Witkowski - Robakowski, Szmatiuk, Ulanowski, Bednarek - Burkhardt, Mrowiec, Ława, Sokołowski - Tshibamba, Mawaye.

II połowa: Bledzewski - Sokołowski, Pitchkolan, Kalkowski, Brodziński - Czoska, Budziński, Ljubenow, Bożok - Trytko, Sakaliew.