Orkan w szlagierowym spotkaniu 25 kolejki przegrał z Ragą Trzebiatów

Poniedziałek, 17 Maj 2010

Orkan Rumie przegrał przed własną publicznością sobotnie mecz 25 kolejki III ligi Bałtyckiej z TKS Rega Trzebiatów 2:3. Przed spotkanie piłkarze z Rumi zajmowali drugie miejsce w ligowej tabeli, zespół z Trzebiatowa plasował się tuż za Orkanem. Po sobotniej porażce rumienie spadli na trzecią pozycję, natomiast Rega awansowała na stołek wicelidera.

Podopieczni Bogusława Oblewskiego dobrze rozpoczęli pierwszą połowę spotkanie. W 19 minucie pierwszego gola dla Orkana zdobył  Grzegorz Nicińsk, jak się później okazało była to jedyna bramka w pierwszej odsłonie meczu.

Po przerwie zawodnicy Ragi coraz częściej atakowali bramkę Orkana. W 58 minucie drugiej połowi obrońca Piotr Hernacki zdobył wyrównującego gola dla zespołu z Trzebiatowa. W 74 minucie meczu sędzia podyktował rzut karny dla Ragi, który na bramkę zamienił Harnecki,  zdobywają tym samy swoją druga bramkę w tym spotkaniu. Orkan od 75 minuty grał w osłabieniu lecz mimo utraty jednego zawodnika cały czas atakował bramkę rywala. W 81 minucie udało się naszym zawodnikom zdobyć druga bramkę , której autorem był Michał Smarzyński. Mimo, iż cała drużyna Orkan dzielnie walczył do końca, nie udało się utrzymać remisowego wyniku. W 85 minucie napastnik Ragi Radosław Erlich dobył trzeciego, zwycięskiego gola dla swojej drużyny. Orkan po dobrzej grze przegrał szlagierowe spotkanie 25 kolejki z Ragą Trzebiatów 2:3. /foto: orkan.mojeforum.net/