Orkan zwyciężył Arkę II Gdynia

Niedziela, 29 Styczeń 2012
Rumia

Orkan Rumia wczoraj (28 stycznie) rozegrał swój drugi mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy jesiennej. Przeciwnikiem rumskich piłkarzy była drużyna Akra II Gdynia. Mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Szymona Hartmana 2:1 (0:0).

Obie bramki dla Orkana zdobył Marcus Da Silca w 56 i 78 minucie, jednego gola w tym meczu dla gdynian zdobył Ziętarski w 62 minucie spotkania.

Orkan Rumia: Biecke, Wasielewski, Danilczyk, Prinz, Piekarski, Kononowicz, Klawikowski, Ziemak, Narocik, Siemaszko. Snochowski, Kleser, Bodzak, Da Silva, Drzymała, Szweda, Kazubowski, Włodarczewski, Adamus, Roeske, Wesserling.

Arka II Gdynia: Szromnik, Kowol, Robakowski, Haberka, Makwatomasz, Kazimiercza, Bębenek, Ziętarski, Róg, Brzuzy, Patelczyk. Skulich, Orczyk, Kowalczyk, Patok, Zambrowski, Kuc.