Piękny uśmiech w każdym wieku

Czwartek, 22 Sierpień 2019
Powiat Wejherowski

Wiele osób szczególnie starszych boryka się z problemami braków w uzębieniu lub niewygodnych protez. Jak sobie z tym radzić? Gdzie zgłosić się po pomoc? I jakie rozwiązanie wybrać?

1. Protezy różnego rodzaju
Wiele osób obawia się wizyt w klinikach specjalistycznych, gdyż wstydzą się swojego aktualnego uśmiechu, krepują zaniedbania, boją się bólu oraz nie wiedzą dokładnie jakie ceny obowiązują w takich gabinetach. I tak np. klinika protetyczna znajdująca się na Kaszubach, którą polecamy ma w swojej ofercie między innymi: protezy akrylowe, protezy elastyczne, nakładki SNAP-ON-SMILE, wysoko-elastyczne licówki oraz ruchome aparaty. W miejscu tym, protetyk posiada również odpowiedni sprzęt do wybielania zębów oraz naprawy uszkodzonych protez. 

2. Specjalistyczny sprzęt
Co ważne, w miejscu tym można liczyć na dobrą pomoc specjalistów, którzy kierując się oczekiwaniami pacjenta - wybiorą najlepsze i najdogodniejsze dla niego rozwiązanie, by ten odzyskał z powrotem swój uśmiech. Dlatego też tak ważna jest konsultacja protetyka, na której specjaliści opowiedzą o metodach dostępnych w klinice. Na pierwszej wizycie konfrontuje się wymagania pacjenta wraz z możliwościami, które mogą wykonać specjaliści w jamie ustnej. 

3. Wysoka jakość
Klinika pracuje na wysokiej jakości sprzęcie oraz najlepszych dostępnych na rynku produktach. Nasze protezy czy licówki tworzone są z najwyższą starannością oraz dbałością nie tylko o wygląd estetyczny, ale i wygodę i komfort pacjenta. Dlatego też pacjenci mogą skorzystać nie tylko z licówek, ale gdy posiadają zniszczone zęby - z koron protetycznych. Ten zabieg jest dużo tańszy i równie efektywny, co założenie pacjentowi samych licówek. 

Piękny uśmiech jest ważny w życiu codziennym, dlatego też nie warto bagatelizować tej kwestii i w przypadku problemów - próbować z nimi walczyć jak najszybciej. Dzięki różnorodnym metodom dostępnym w klinice, protetyk jest w stanie szybko zaproponować najtrafniejsze i najwygodniejsze rozwiązanie dla pacjenta, by ten czuł się naturalnie i pięknie. Zachęcamy wszystkie osoby z Kaszub i okolic do odwiedzin w polecanej przez nas, renomowanej klinice protetycznej https://pieknyusmiech24.com.pl/. Jeśli zależy Ci na pięknym i zdrowym uśmiechu to koniecznie zadzwoń i umów się na wizytę!

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020