Pierwsze zwycięstwo wejherowskich Tytanów

Wtorek, 30 Październik 2012
Wejherowo

Tytani Wejherowo odnieśli pierwsze zwycięstwo w II lidze męskiej. Po bardzo dobrej grze całego zespoły Tytani zdeklasowali na wyjeździe LKS Kęsowo 22-35 do przerwy (10-18).

Mecz od początku układa się po myśli wejherowskich szczypiornistów. Szybko udało im się objąć prowadzenie 7-4, które stopniowo wzrastało. Do przerwy wejherowianie prowadzili 8 bramkami. Ostatecznie mecz zakończył się przewagą 13 oczek. Na uwagę zasługuje fakt, iż w końcu trener Tytanów mógł liczyć na świetną formę sowich zawodników. Bardzo dobrze na środku boiska grał Rafał Wicki, z którym rywale mieli wiele problemów. Dodatkowo idealną formą między słupkami wykazał się Szymon Cholcha. Mimo, iż zabrakło dwóch kontuzjowanych zawodników: Kamila Wickiego i Krzysztofa Wilmy, cały zespół potrafił dać z siebie wszystko i zagrać bardzo dobre spotkanie.

Skład Tytanów: Karol Behrend, Tomek Bartoś, Tomek Turek, Bartek Uzdrowski, Pawel Zaworski, Robert Wicon, Krzysztof Bojke,Marcin Wicki, Remigiusz Sałata, Krzysztof Brzeski, Jakub Poerling, Rafal Wicki, Szymon Cholcha, Damian Nowosad, Krzysztof Funk.