Pięściarz wejherowskiego klubu o krok od zwycięstwa

Czwartek, 31 Październik 2013
Wejherowo

W dniach 26 - 27 października w Tczewie były rozgrywane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W trakcie zawodów rozegrane zostały również walki w ramach Turnieju Niepodległości.

WKB "Gryf" Wejherowo reprezentowali:

  • Konrad Kaczmarkiewicz
  • Mateusz Kubiak
  • Damian Jaskulski
  • Bartosz Dąbrowski

Dwaj pierwsi brali udział w Mistrzostwach Młodzików, pozostała dwójka w Turnieju Niepodległości.

Bartek i Damian musieli uznać wyższość zawodników miejscowej Wisły, Mateusz również nie przeszedł półfinału. Olbrzymią niespodziankę sprawił Konrad. Pięściarz wejherowskiego klubu awansował do finału pokonując przez TKO w pierwszej rundzie Łukasza Lewczyka zawodnika Korony Wałcz. Tym samym wejherowianin awansował do finału.

Walki finałowe odbyły się w niedzielę. Rywalem Konrada był Mateusz Misiak (Stella Gniezno). Pojedynek był zaciekły, Konrad walczył jak równy z równym mimo że jego rywal był od niego bardziej doświadczony Wydawało się, że to zawodnik WKB punktuje i oddaje więcej trafnych ciosów. Konrad stoczył bardzo dobry pojedynek, jednak wygrać się nie udało. Decyzją sędziów zwycięzcą został Mateusz Misiak pokonując Konrada 2:1.

Cieszę się, że udało mi się tak dobrze zaboksować - mówi Konrad Kaczmarkiewicz - szkoda, że nie udało się wygrać, zabrakło niewiele.

Wygrana dawała awans do Mistrzostw Polski. Niestety zabraknie na nich zawodnika wejherowskiego klubu. 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020