Piłkarze nie podziękowali kibicom

Poniedziałek, 11 Czerwiec 2012
Wejherowo

Na oficjalnej stronie stowarzyszenia "Żółto-Czarni" pokazał się nowy wpis dotyczący sobotniego meczu pucharowego. Członkowie stowarzyszenie pisząc o sobotnim meczu, który na długo zapadnie w pamięci wszystkim kibicom z Wejherowa, nie mogą zrozumieć zachowania piłkarzy.

Zobacz również: Puchar jedzie do Kościerzyny

- Porażka sportowa ma dużo mniejsze znaczenie niż porażka mentalna, na którą pozwolili sobie piłkarze nie podchodząc po meczu do swoich najwierniejszych kibiców i nie dziękując im za doping. Większość ludzi, którzy na finał się wybrali powtarza zgodnie, że dało się zauważyć kilku zawodników którzy kierowali się w ich stronę. Niestety szybka reakcja ''prezesika" wybiła im z głowy dalszą podróż w stronę sektora gości. Panie Szlas czy tak chce Pan budować dalsze relacje kibiców z piłkarzami? Przypominamy, że jest to klub Gryf Wejherowo a nie Szlas Wejherowo. Wytwarza Pan atmosferę negatywną, wręcz prowokującą, po co? Kilka słów komentarza należy się również kopaczom, którym przypominamy, że gra się nie tylko dla pieniędzy i premii ale również, a nawet przede wszystkim, dla kibiców! - czytam na stronie stowarzyszenia.

Zobacz również: KPSW na 10 miejscu w Polsce

Czy nie uważacie że lepiej by było dla klub jaki i kibiców aby ten konflikt się już zakończył. Mają na uwadze, że w przyszłym sezonie wejherowscy piłkarze będą występować w II lidze i na pewno przyda im się wsparcie wiernych kibiców.

- Z PP odpadamy więc wiadome jest, że nie powtórzy się historia z przed roku, a nam pozostaje czekać do jesieni na początek pierwszego sezonu w drugiej lidze. Oczywiście zbieramy się na górce o czym już teraz wszystkich informujemy, by na pierwszy, któryś już z rzędu tych historycznych meczy było nas tam naprawdę dużo! - po tej wypowiedzi na stronie "Żółto-Czarnych" widać że chcą wspierać piłkarzy. Ciekawe tylko czy klub nada chce współpracować ze stowarzyszeniem kibiców.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020