Piłkarze nie podziękowali kibicom

Poniedziałek, 11 Czerwiec 2012
Wejherowo

Na oficjalnej stronie stowarzyszenia "Żółto-Czarni" pokazał się nowy wpis dotyczący sobotniego meczu pucharowego. Członkowie stowarzyszenie pisząc o sobotnim meczu, który na długo zapadnie w pamięci wszystkim kibicom z Wejherowa, nie mogą zrozumieć zachowania piłkarzy.

Zobacz również: Puchar jedzie do Kościerzyny

- Porażka sportowa ma dużo mniejsze znaczenie niż porażka mentalna, na którą pozwolili sobie piłkarze nie podchodząc po meczu do swoich najwierniejszych kibiców i nie dziękując im za doping. Większość ludzi, którzy na finał się wybrali powtarza zgodnie, że dało się zauważyć kilku zawodników którzy kierowali się w ich stronę. Niestety szybka reakcja ''prezesika" wybiła im z głowy dalszą podróż w stronę sektora gości. Panie Szlas czy tak chce Pan budować dalsze relacje kibiców z piłkarzami? Przypominamy, że jest to klub Gryf Wejherowo a nie Szlas Wejherowo. Wytwarza Pan atmosferę negatywną, wręcz prowokującą, po co? Kilka słów komentarza należy się również kopaczom, którym przypominamy, że gra się nie tylko dla pieniędzy i premii ale również, a nawet przede wszystkim, dla kibiców! - czytam na stronie stowarzyszenia.

Zobacz również: KPSW na 10 miejscu w Polsce

Czy nie uważacie że lepiej by było dla klub jaki i kibiców aby ten konflikt się już zakończył. Mają na uwadze, że w przyszłym sezonie wejherowscy piłkarze będą występować w II lidze i na pewno przyda im się wsparcie wiernych kibiców.

- Z PP odpadamy więc wiadome jest, że nie powtórzy się historia z przed roku, a nam pozostaje czekać do jesieni na początek pierwszego sezonu w drugiej lidze. Oczywiście zbieramy się na górce o czym już teraz wszystkich informujemy, by na pierwszy, któryś już z rzędu tych historycznych meczy było nas tam naprawdę dużo! - po tej wypowiedzi na stronie "Żółto-Czarnych" widać że chcą wspierać piłkarzy. Ciekawe tylko czy klub nada chce współpracować ze stowarzyszeniem kibiców.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020