Podział punktów w Wejherowie

Piątek, 13 Listopad 2009

Podziałem punktów zakończył się  pojedynek 14 kolejka spotkań piłkarskiej III ligi. W środowym świątecznym meczu, Gryf Orlex Wejherowo zremisowała z Regę Trzebiatów 1:1. Z tego rezultatu ucieszyli się bardziej zawodnicy Regę Trzebiatów ,którzy od 13 minucie spotkania po podaniu Jarosława Felisiaka i bramce Jakuba Gronowskiego przegrywali 1:0.Środowy pojedynek lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy przejęli inicjatywę i byli w lepsi zarówno w ataku jaki i obronie. Ataki przyniosły efekt już w 13 minucie gry. Gdy po precyzyjnym podaniu Jarosława Felisiaka i strzale Jakuba Gronowskiego piłka znalazła się w bramce, a bramkarz Regi Trzebiatów musiał wyjmować piłkę z siatki. Druga połowa  przebiegła trochę inaczej . Piłkarze Ragi starali się zdominowali środek pola, co znacznie ułatwiło im konstruowanie akcji. Zawodnicy Trzebiatowa wyrównali w 62 minucie po bramce Dariusza Wilejto. Środowe spotkanie Gryfa Orlex Wejherowo było ostatnim meczem w tym roku oraz w rundzie jesiennej na własnym stadionie. W 15 kolejce spotkań Gryf Orlex Wejherowo zmierzy się 14 listopada z  drużyną Chemik Police w Policach.