Podziękowania dla pracowników komunalnych

Wtorek, 24 Maj 2011

Z okazji Dnia Komunalnika w sali Atlantic odbyło się spotkanie z  pracownikami Wejherowskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych. 8. najbardziej wyróżniających się pracowników otrzymało listy gratulacyjne, które wręczyli prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt i dyrektor WZNK Stanisław Makles.

Pisemne podziękowania otrzymali: Jerzy Kreft, Jan Brozio, Andrzej Szewda, Gabriela Kotowska, Małgorzata Stasiorowska, Anna Panasewicz, Janina Detlaff i Anna Formela.- Dzień Komunalnika, który obchodzimy po raz trzeci, jest świętem pracowników zatrudnionych w gospodarce komunalnej, w tym wypadku w mieszkaniówce. To święto jest okazją, aby podziękować pracownikom za całoroczną pracę, za ich trud i osiągnięcia - mówi dyrektor WZNK Stanisław Makles podkreślając, że jest to podziękowanie za ponadwymiarowy nakład pracy przekraczający podstawowe obowiązki..

Jak dodaje jednym z najważniejszych zadań było oddanie do użytku budynku socjalnego. Ale najważniejsze jest stałe pielęgnowanie substancji mieszkaniowej. Ponadto zarząd zajmuje się m.in. parkiem, kalwarią i  obiektami sportowymi.- Z całego serca dziękuję wszystkim pracownikom za wykonywaną pracę na rzecz społeczności grodu Wejhera oraz wzorową jakość usług mieszkaniowych. Bardzo ważnym zadaniem Państwa jest utrzymanie komunalnych zasobów mieszkaniowych, które w istotny sposób wpływają na wizerunek miasta. To Państwo decydujecie o tym, co inni mówią o naszym mieście np. czy tutaj dobrze się mieszka. Cieszę, że wśród was są ludzie wrażliwi na ludzkie problemy. Jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia. Cieszę się, że załoga jest związana ze sobą emocjonalnie. Życzę takiego poziomu pracy i usług, abyśmy wszyscy byli z  tego zadowoleni - mówił prezydent Krzysztof Hildebrandt dziękując dyrektorowi Maklesowi za sprawne kierowanie zakładem i zachowanie dobrych relacji z załogą.

Uczestniczący w spotkaniu zastępca prezydenta Piotr Bochiński nadmienił, że dzięki pracy pracowników WZNK każdy z mieszkańców zasobów komunalnych może spokojnie mieszkać nie martwiąc się np. o wodę w kranach, ciepło w domu czy szczelność dachów.- Bez pracy pracowników komunalnych miasto przestałoby dobrze funkcjonować. Oni cały czas pracują bardzo intensywnie na pełnych obrotach przez cały rok i należy się im szacunek - dodaje Piotr Bochiński.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020