Policjanci z Redy uratowali samobójcę

Poniedziałek, 27 Kwiecień 2015
Reda

Wczoraj policjanci z Redy uratowali życie 69-letniemu mężczyźnie, który powiesił się na sznurze. Po odcięciu mężczyzna nie oddychał i nie miał wyczuwalnego pulsu. Szybka akcja reanimacyjna zakończyła się przywróceniem tętna, a następnie mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

W niedziele około godz. 16:00 oficer dyżurny z Redy odebrał zgłoszenie samobójstwie 69-letniego mieszkańca powiatu. Na miejsce zdarzenia został natychmiast skierowany policyjny patrol. Funkcjonariusze zgodnie z przekazaną przez rodzinę informacją pojechali na teren ogródków działkowych, gdzie doszło do tragedii. Tam zastali leżącego pod drzewem mężczyznę z odciętą liną. Mundurowi sprawdzili funkcje życiowe i okazało się, że mężczyzna nie oddycha i nie ma wyczuwalnego tętna. Policjanci bez zastanowienia podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową.

Po chwili na miejsce przyjechali ratownicy pogotowia, którzy dalej wspólnie z funkcjonariuszami kontynuowali akcję reanimacyjną. Po kilkunastu minutach mężczyźnie przywrócono puls. 69-latek po udzieleniu pierwszej pomocy trafił do szpitala.

Komentarze
Reklama
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020