Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego pięcioma listami gończymi

Piątek, 4 Październik 2013
Powiat Wejherowski

Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu wejherowskiego, który przez ostatni rok ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 34-latek poszukiwany był za kierowanie w stanie nietrzeźwości i naruszenie sądowych zakazów. Policjanci z Zespołu Poszukiwań Identyfikacji Osób Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali mieszkańca powiatu wejherowskiego w Gdyni. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie 5-ciu listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Wejherowie. Zgodnie z wydanymi wyrokami najbliższe 3 lata spędzi w areszcie. 

Kryminalni wiedzieli, że ukrywający się 34-latek wielokrotnie zmieniał miejsce swojego pobytu. Podejrzewali, że przebywa poza terenem powiatu wejherowskiego. Funkcjonariusze przypuszczali, że może przebywać na terenie Gdyni, zaczęli weryfikować różne informacje, aż trafili na ślad poszukiwanego - został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie Gdyni, w pokoju, który wynajmował.

Mężczyzna był zaskoczony, kiedy mundurowi zapukali do jego drzwi. Przeprowadzone sprawdzenie w policyjnych systemach potwierdziło tożsamość poszukiwanego. 34-latek został zatrzymany i doprowadzony do Aresztu Śledczego w Wejherowie, gdzie odbędzie wyroki za wcześniej popełnione przestępstwa.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Białe flagi na gdyńskich plażach

Białe flagi na gdyńskich plażach

Wtorek, 30 Czerwiec 2020
Znamy nową datę Gdynia Sailing Days!

Znamy nową datę Gdynia Sailing Days!

Piątek, 26 Czerwiec 2020