Pomóżcie Muszli! Rozpoczęli akcję #gastropomaga, teraz sami potrzebują pomocy!

Wtorek, 7 Kwiecień 2020
Gdynia

Restauracja Muszla Gdynia jako pierwsza ruszyła z pomocą dla pracowników szpitali, inicjując akcję #gastropomaga, polegającą na przekazywaniu posiłków dla lekarzy, pielęgniarek i personelu szpitali, którzy pracują bez wytchnienia ratując życie. Za ich przykładem poszło wiele lokali, nie tylko gdyńskich. Niestety, utrzymujący się w Polsce stan epidemii, a co za tym idzie ograniczenia nałożone na gastronomię sprawiły, że tak jak wielu innych restauracji, również los Muszli stanął pod znakiem zapytania. Teraz to my możemy pomóc, po to abyśmy, miejmy nadzieję już wkrótce, mogli się spotkać na placu Grunwaldzkim, zakosztować nowego menu, bawić się na koncertach czy miło spędzić czas w kinie pod chmurką.

Kilka tygodni temu w związku z wprowadzonym wówczas stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce ograniczona została działalność restauracji, kawiarni i pubów. Od tego czasu zamówienia mogą być realizowane wyłącznie na wynos lub dowóz. To trudny czas dla branży gastronomicznej, która mimo to chętnie przyłączyła się do akcji #gastropomaga.

Dzięki tej inicjatywie coraz więcej posiłków trafia do szpitali, głównie do Szpitala Miejskiego w Gdyni, Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gdyni, a także Szpitala Zakaźnego w Gdańsku. I jak mówią pracownicy gdyńskiej Muszli: - Jedno jest pewne: nie ważne co będzie dalej, na pewno nie przestaniemy pomagać w ramach zainicjowanej przez nas akcji #gastropomaga.

mat.prasowe Muszla Gdynia

Wiele lokalnych restauracji wciąż możecie wspierać zamawiając posiłki na dowóz lub wynos, a także poprzez aplikację Finebite kupując vouchery do danej restauracji czy paczki z ich flagowymi produktami. Aby pomóc Muszli Gdynia możecie zrobić coś jeszcze. Dołączyć do zrzutki.

ZA KAŻDĄ WPŁATĘ: otrzymasz miejsce na tablicy pamiątkowej w Muszli + ziarenko do własnego zasadzenia, niech DOBRO ROŚNIE!

A dodatkowo:

WPŁATA 50 ZŁ: voucher na kwotę 130% wartości wpłaty do wykorzystania na Muszlove pyszności po naszym otwarciu.

WPŁATA 100 ZŁ: voucher na kwotę 130% wartości wpłaty do wykorzystania na Muszlove pyszności po naszym otwarciu + dodatkowo 100 g paczka naszej świeżo palonej (w gdyńskiej palarni!) kawy!

WPŁATA 500 ZŁ: Twoje własne, jedyne i wyjątkowe imienne krzesło w Muszli + voucher na kwotę 130% wartości wpłaty do wykorzystania na Muszlove pyszności po naszym otwarciu.

WPŁATA 1000 ZŁ: Twój własny, jedyny i wyjątkowy stolik w Muszli + voucher na kwotę 130% wartości wpłaty do wykorzystania na Muszlove pyszności po naszym otwarciu.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020