Porażka na koniec rundy jesiennej

Niedziela, 20 Listopad 2011

Podopieczni Grzegorza Nicińskiego w ostatniej kolejce rundy jesiennej przegrali przed własną publicznością. Pucharowi pogromcy drużyn z ekstraklasy przegrali ze na swoim terenie z imiennikiem ze Słupska 0:2.

Goście rozegrali bardzo dobry mecz. Pierwsza bramka podła już w 14 minucie, po strzale głową Krzysztofa Biegińskiego. W 77 minucie meczu wejherowski bramkarz musiał drugi razy wyciągać piłkę z siatki po rzucie wolnym wykonanym przez Wojciecha Streczewskiego. Słupszczanie wygrali z żółto-czarnymi po raz drugi w tym sezonie, jako jedyni w stawce trzecioligowców. Był to ostatni mecz tej rundy teraz czeka nas przerwa zimowa, która potrwa do marca 2012r.

Gryf Wejherowo – Gryf Słupsk 0:2 (0:1)

0:1 Krzysztof Biegański (14 - głową), 0:2 Wojciech Sterczewski (77 - wolny)

kartki: Oleszczuk, Szymański - Krymowski, Pytlak

Gryf Wejherowo: Duda - Kochanek, Kostuch, Wicki (72 Tatarczuk), Sobczyński, Kotwica (81 Szymański), Kołc, Felisiak, Oleszczuk, Krzemiński (46 Szudrowicz), Toporkiewicz.

Gryf Słupsk: Krymowski - Njoya, Ettinger, Dworacki, Sterczewski, Kozłowski (46 Pytlak), Świdziński, Stępień (83 Piekarski), Witucki, Biegański (72 Solecki), Gibczyński (90 S.Schulz).