Powiat: Najbliższy rok spędzi za kratkami

Środa, 4 Styczeń 2012

Pięć lat 56-latek był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna regularnie uchylał się od płacenia zasądzonych alimentów na troje dzieci. Dzisiaj sprawca został zatrzymany przez wejherowskich kryminalnych. Teraz najbliższy rok spędzi za kratkami.

Rok pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który od 1990 roku przez okres 2 lat uporczywie uchylał się od płacenia kilkuset złotych alimentów na rzecz trójki swoich dzieci. W związku z tą sprawą 56-latek od 5 lat był poszukiwany przez sąd rejonowy w Wejherowie.

Sprawca został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Kryminalnego dziś rano (04.01.2012) przed godziną 10:00 w Wejherowie na Placu Jakuba Wejhera.

Policjanci pracowali nad sprawą poszukiwań od kilku lat. Jak ustalili funkcjonariusze 56-latek poprzez dłuższy czas przebywał poza granicami kraju. Dziś policjanci obserwowali miejsce, w którym mógł przebywać. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych i jeszcze dziś trafi do więzienia, w którym spędzi najbliższy rok.

Komentarze
Reklama