Powiat Wejherowski: 28-latek odpowiada za dwie kradzieże z włamaniem

Środa, 12 Listopad 2014
Małe Trójmiasto

Wejherowscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem do pawilonu handlowego na terenie Gminy Szemud. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego. W trakcie pracy nad sprawą  policjanci ustalili, że mężczyzna odpowiada za jeszcze jedno przestępstwo kradzieży z włamaniem. Został już przesłuchany i usłyszał dwa zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

W piątek policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie wspólnie z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Szemudzie pracując nad sprawą kradzieży z włamaniem do pawilonu handlowo - usługowego znajdującego się na terenie Gminy Szemud, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o to przestępstwo. Do zdarzenia doszło na początku listopada br. Jak ustalili policjanci, 28-latek włamał się do wnętrza pawilonu, skąd ukradł kosmetyki o wartości około 1200 zł. 

Dodatkowo mundurowi ustalili, że sprawca odpowiada za jeszcze jedno inne przestępstwo kradzieży z włamaniem na terenie tej gminy. 28-latek został przesłuchany przez śledczych oraz już usłyszał dwa zarzuty. Sprawa jest rozwojowa i niewykluczone, że mężczyzna usłyszy kolejne zarzuty za popełnione przestępstwo.

Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020