Powiat Wejherowski: Ciężarówka wpadła do rzeki

Wtorek, 3 Listopad 2015
Powiat Wejherowski

Policjanci z wejherowskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj około godz. 12.45 przy ul. Jeziornej w miejscowości Orle. Mundurowi ustalili, że przejeżdżająca przez drewniany most ciężarówka uszkodziła jego konstrukcję. W wyniku tego pojazd stoczył się do pobliskiej rzeki.

W poniedziałek na ul. Jeziornej w Orlu doszło do przewrócenia na bok samochodu ciężarowego oraz jego zsunięcia do rzeki Redy. Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia wynika, że podczas przejazdu samochodu ciężarowego marki Scania, przez drewniany most, doszło do naruszenia jego konstrukcji. Samochód przechylił się i stoczył do rzeki, a z jego zbiorników zaczął wyciekać olej napędowy. Nikt nie doznał obrażeń 

W miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo- śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Przeprowadzono oględziny i sporządzono dokumentację fotograficzną. Policjanci zbadali trzeźwość 27-letniego kierowcy, był trzeźwy. Teraz szczegółowym wyjaśnieniem zdarzenia zajmują się funkcjonariusze z wejherowskiej jednostki.

Komentarze
Reklama
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020