Powiat Wejherowski: Złodziej samochodu w rękach policji

Piątek, 23 Styczeń 2015
Powiat Wejherowski

Kryminalni z Wejherowa wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Szemudzie zatrzymali mężczyznę w związku ze sprawą kradzieży z włamaniem do samochodu. Śledczy przesłuchali 28-latka, który usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie wspólnie z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Szemudzie dowiedzieli się, że na terenie gminy doszło do kradzieży samochodu osobowego volkswagen golf III. Podczas pracy nad tą sprawą mundurowi ustalili i zatrzymali sprawcę, którym okazał się 28-latek z powiatu wejherowskiego.Policjanci odnaleźli także skradziony pojazd. Ze względu na to, że funkcjonariusze nie mieli zgłoszenia tej kradzieży dotarli do pokrzywdzonego, który potwierdził fakt kradzieży i złożył oficjalne zawiadomienie. 

28-latek został przesłuchany przez śledczych, usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do samochodu. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Komentarze
Reklama