Powiat: Wyszedł z więzienie, chwilę później włamał się do sklepu

Piątek, 2 Grudzień 2011

Policjanci zatrzymali sprawcę dwóch włamań do sklepu na terenie gminy Łęczyce. Jak się okazało, był nim 22-letni mieszkaniec tej samej gminy, który w połowie października wyszedł z więzienia. Za popełnione przestępstwo może szybko wrócić do aresztu, gdyż grozi za nie kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Wczoraj (01.12.2011) policjanci z Posterunku Policji w Łęczycach wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego wejherowskiej komendy ustalili, że 22-latek, który dopiero co opuścił areszt śledczy włamał się dwukrotnie do sklepu na terenie gminy Łęczyce. Do pierwszego włamania doszło pomiędzy 14 a 16 października 2011 roku, natomiast do drugiego włamania doszło w nocy z 28 na 29 października.

Jak ustalili funkcjonariusze podczas pierwszej kradzieży z  włamaniem sprawca ukradł dwie jednostki centralne komputera, monitor oraz alkohol i płyty DVD i CD. Podczas drugiej kradzieży ukradł drukarkę laserową oraz zestaw naczyń

Mundurowi odzyskali część kradzionych rzeczy.

Sprawca został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa kradzieży z włamaniem może szybko wrócić do aresztu śledczego, gdyż grozi za nie kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020