Pozostało 12 dni do składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego w Wejherowie

Poniedziałek, 16 Luty 2015
Wejherowo

Mija półmetek składania wniosków w ramach pierwszego wejherowskiego Budżetu Obywatelskiego.Obserwujemy spore zainteresowanie Budżetem Obywatelskim, jest dużo telefonów i pytań od wejherowian. O ile sama idea budżetu obywatelskiego jest prosta, o tyle procedura jego przeprowadzania wymaga jednak spełnienia kilku podstawowych założeń.

Pierwsza edycja Budżetu Obywatelskiego w Wejherowie to pilotażowy projekt, który ma na celu sprawdzenie, czy budżet obywatelski zyska zainteresowanie mieszkańców.
Składając projekt należy jednak pamiętać, że rozpatrywane będą te propozycje projektów, które zostaną dokładnie opisane w formularzu wniosku, podana zostanie szacunkowa wartość i lokalizacja. Wszystko po to, aby było wiadomo, co ma być zrealizowane, jakie jest oczekiwane mieszkańców.

Formularz wniosku wraz z załącznikami jest dostępny na stronie internetowej i w Urzędzie Miejskim. Warto podkreślić, że zgłoszony projekt wymaga poparcia potwierdzonego podpisem przez co najmniej 50. mieszkańców mających ukończone 16 lat.

Komentarze
Reklama
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020