Pozowane sesje studyjne odeszły już do lamusa

Środa, 3 Październik 2012
Małe Trójmiasto

Nie ma chyba w tym momencie Pary Młodej, która podczas swojej uroczystości nie korzystałaby z usług pana fotografa. Zdjęcia ślubne stanowią integralną część uroczystości, która upamiętnia nasze ślubne przeżycia. Wykonywane niegdyś pozowane sesje studyjne odeszły już do lamusa, a dzisiejsi fotografowie znacząco różnią się od tych z lat 90-tych.

Fotografia ślubna

Dobry fotograf w dzisiejszych czasach na pewno nie ma łatwego zadania. Konkurencja jest olbrzymia, można chyba powiedzieć, że największa spośród wszystkich branż ślubnych. Dostępność do sprzętu oraz informacji spowodowało niesamowity rozwój tej dziedziny.

Z jednej strony przyszłe Pary Młode mają niesamowity komfort wyboru, z drugiej duże prawdopodobieństwo, że nadzieją się na amatora, który myśli, że wystarczy mieć fajny aparat.

Oprócz znajomości technik operowania światłem, ustawieniami aparatu itp. większość fotografów wspiera się programami graficznymi. Warto jednak przy wyborze zwrócić uwagę, czy portfolio artysty nie jest zbyt przekolorowane i mało naturalne. Cały czas największą wartość mają ujęcia, które są pełne autentyzmu.

Oryginalność

Ciężko dziś naprawdę o coś oryginalnego, coś czego jeszcze się nie widziało. I nie jest to nawet wina samych fotografów, ale par, które po prostu boją się przecierać nowe szlaki. Nie ma chyba nic gorszego niż pozowane, sztuczne zdjęcia z przyklejonym uśmiechem.

Dobry fotograf na weselu jest praktycznie niewidoczny, a jego efekt pracy powoduje, że czujemy się jakbyśmy jeszcze raz przeżywali naszą wspaniałą zabawę.

Pamiętajcie, że zdjęcia to pamiątka na całe życie i nie warto w tej kwestii kierować się tylko budżetem. Dobra fotografia jest w cenie i mimo olbrzymiej konkurencji ma się naprawdę dobrze.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020