Przedpremierowy pokaz filmu w Walentynki w rumskim Multikinie

Sobota, 9 Luty 2013
Rumia

14 lutego Kinder Bueno i Multikino zapraszają na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu "Piękne istoty", który jest początkiem sagi okrzykniętej następczynią "Harry'ego Pottera" i "Zmierzchu".

"Piękne istoty" to ekranizacja bestsellerowej powieści przetłumaczonej na 28 języków i wydanej w 37 krajach świata. Główny bohater Ethan jest zupełnie zwyczajnym nastolatkiem, ale skrywa pewną tajemnicę - od wielu miesięcy śni o pewnej dziewczynie. Gdy pewnego dnia spotyka ją na szkolnym korytarzu, jego życie zmienia się na zawsze, podobnie jak losy wielu mieszkańców Gatlin. Lena mieszka w ponurej posiadłości swego wuja, którego mieszkańcy Gatlin uważają za szaleńca. Dziewczyna nie szuka towarzystwa rówieśników, chodzi swoimi drogami i sprawia wrażenie jakby była "nie z tego świata". Między dwojgiem tak różnych od siebie istot zaczyna rodzić się uczucie, które wkrótce stanie się śmiertelnym zagrożeniem dla Ethana. Lena wyznaje mu bowiem, że jej rodzina od wieków związana jest z czarną magią, a jej nie wolno wiązać się ze zwykłymi śmiertelnikami. Mroczne siły zła niedługo upomną się o zakochanych...

Film wyreżyserował Richard LaGravenese, który wcześniej współreżyserował "Burzliwe lata siedemdziesiąte" oraz "Zakochany Paryż".

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020