Puchar jedzie do Kościerzyny

Sobota, 9 Czerwiec 2012
Wejherowo

Nie minęły emocje po wczorajszym meczu otwarcia Mistrzostw Europy,a w Starogardzie Gdańskim został rozegrany finał Regionalnego Pucharu Polski. O trofeum walczyły dwie skarjne drużyny III Ligi Bałtyckiej, spadkowicz Kaszubia Kościerzyna i lider Gryf Wejherowo. Drużyna z Wejherowa występowała jako obrońca tytułu.

Mecz był bardzo emocjonujący, nie zabrakło bramek. Wynik spotkania w 31 minucie otworzył Toporkiewicz, tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony finałowego spotkania wyrównującą bramkę zdobył Prokopów. Na 2:1 podwyższył Kaszuba, bramkę wyrównującą dla żółto-czarnych zdobył Krzysztof Wicki. W 80 minucie padła trzecia bramka dla biało-bordowych i takiwynik pozostał do końca spotkania.

Jest to trzeci w historii klubu z Kościerzyny Puchar Polski. Czy "Dumie Kaszub" uda się powtórzyć wyczyn Wejherowian? Życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.