Remis w derbach małego trójmiasta

Niedziela, 30 Październik 2011

Sobota była prawdziwym świętem dla wszystkich fanów piłki nożnej z małego trójmiasta. Lider Bałtyckiej III ligi Orkan Rumia podejmował przed własną publicznością wejherowskiego Gryfa. Derby małego trójmiasta zakończyły się wynikiem 1:1.

Jak pierwsi bramkę zdobyli goście ze Wzgórza Wolności, w 67 minucie Toporkiewicz strzałem z 15 metrów pokonał rumskiego bramkarza. Na 3 minuty prze gwizdkiem kończącym sobotnie spotkanie Da Silva uderzeniem z 10 metrów doprowadził do remisu. Wynik ten utrzymał się już do końca.

Gryfa Wejherowo: Ferra - Felisiak, Kostuch, Kochanek, Politowski - Szymański, Kołc - Krzemiński, Kotwica, Gicewicz - Toporkiewicz

Orkan Rumia: Biecke - Pionk, Wasielewski, Dirda, Wesserling - Drzymała, Prinz, Klawikowski, Da Silva - Siemaszko - Kazubowski