Renata Przemyk wystąpi na scenie Wejherowskiego Centrum Kultury

Czwartek, 30 Maj 2013
Wejherowo

2 czerwca o godz. 18 w Wejherowskim Centrum Kultury wystąpi Renata Przemyk z programem "The Best Of".

Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom i konsekwentnie łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Jej twórczość można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną.

Piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem. Żywy, energetyczny koncert z rockowym instrumentarium przewidzianym na duże imprezy, plenery i kluby w składzie gitary elektryczne, bas, perkusja, akordeon, instrumenty klawiszowe i efekty elektroniczne. Podczas koncertu prezentowane są najbardziej znane utwory Renaty z jej wszystkich płyt.

Bilety w cenie 35 zł są do nabycia na stronie WCK, telefonicznie pod nr 795-453-133 lub bezpośrednio w kasach (od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00). 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Białe flagi na gdyńskich plażach

Białe flagi na gdyńskich plażach

Wtorek, 30 Czerwiec 2020
Znamy nową datę Gdynia Sailing Days!

Znamy nową datę Gdynia Sailing Days!

Piątek, 26 Czerwiec 2020