Robert Lewandowski odwiedzi wejherowskie przedszkole

Środa, 1 Kwiecień 2015
Wejherowo
Robert Lewandowski znany reprezentant Polski w piłce nożnej odwiedzi jedno z wejherowskich przedszkoli.
 
Dziś otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie od dyrekcji Niepublicznego Przedszkola Mapeciaki w Wejherowie, że już w maju ich placówkę odwiedzi napastnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski wraz żoną.
 
  • To dla nas ogromny zaszczyt, cieszymy się, że na nasze oficjalne zaproszenie otrzymaliśmy od Roberta pozytywną odpowiedź. Spotkanie prawdopodobnie odbędzie się już 7 maja, lecz ta data nie zastała jeszcze potwierdzona przez reprezentanta Polski - powiedziała Joanna Kos, dyrektor Przedszkola Mapeciaki. - Wspaniale, że w naszym sportowym przedszkolu będziemy mogli gościć takiego wielkiego piłkarza. - dodaje. 
Przypomnijmy, że Mapeciaki to pierwsze sportowe przedszkole w Powiecie Wejherowskim. Położone jest w cichej i zielonej części miasta. Posiada największy w Wejherowie ogród z placem zabaw oraz własną salę gimnastyczną. Gwarantuje komfortowe warunki dla rozwoju każdego dziecka w nowocześnie wyposażonych salach zajęć.
 
 
Jak większość z Was (choć nie wszyscy) zauważyła, artykuł ten był wyłacznie primaaprilisowym żartem, który miał Was rozbawić.
Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020