Rodzice Małgosi z Wejherowa pilnie potrzebują pomocy

Niedziela, 13 Styczeń 2013
Wejherowo

Wczoraj na oficjalnym blogu rodziców Małgosi z Wejherowa - pomozmymalgosi.blog.onet.pl, ukazała się informacja na temat planowanego Charytatywnego Koncertu Kolęd, który miał odbyć się 27 stycznie br. Rodzicom udało się zebrać fantastycznych ludzi, którzy zgodzili się zaśpiewać dla Małgosi, niestety jest problem z miejscem.

  • Mamy Problem! Potrzebuje pomocy ... 27.01.2013r miał się odbyć Charytatywny Koncert Kolęd, całkowity dochód miał być przekazany Małgosi... zebraliśmy fantastycznych ludzi , którzy zgodzili się zaśpiewać tego dnia na poszczególnych mszach.... i wszystko już zaczęło się układ aż tu nagle dostajemy informację że nie może się odbyć tego dnia w kościele ze względu na uczestnictwo innej grupy, próbowałam już niemalże wszystkiego nie da się niestety tego obejść i przeskoczyć ....Artyści są nadal chętni w naszym interesie jest teraz zorganizować dla nich miejsca - informują rodzice Małgosi.

Wszystkich naszych czytelników prosimy jeśli macie jakiś pomysł gdzie ewentualnie można byłoby zorganizować ten koncert abyście skontaktowali się z rodzicami Małgosi - tel. 789148666 Ewa, e-mail: ewa_samoszuk@onet.pl .

Mamy nadzieję, że koncert dojdzie od skutku.

Komentarze
Reklama