Rok szkolny się rozpoczął

Środa, 1 Wrzesień 2010

Dziś w szkołach zadzwonił pierwszy dzwonek po wakacjach nie ma się czym martwić dzisiejszy dzień jest jednym ze spokojnijszych dni w roku szkolnym przeznaczony na zapoznanie się z planem lekcji i ochłonięciem po wakacjach.

Dla tych którzy podchodzą do tej sytuacji z mniejszym entuzjazmem mamy dobra wiadomośc o to plan wolnych dni w tym roku szkolnym podany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej . Pierwszy wolny dzień już blisko bo 14 października to powszechnie znany dzień nauczyciela, dzień wolny od prac szkolnych. W wielu szkołach dzień wolny. Następny miesiąc daje ucznią kolejne dwa dni wolne od szkoły.Dzień Wszystkich Świętych 1 listopad oraz dzień odzyskania niepodległości.

Kolejny ulubiony już przez uczniów miesiac grudzień,zimowa przerwa trwa od 23 do 31. Doliczajac kolejny dzień Nowy Rok który przypada w sobote, i niedziele bo i tak jest wolna wychodzi nam niezła iliść dni wolnych.

Styczeń zapowiada się równie obiecująco ponieważ przypadają w nim ferie dla naszego województwa termin od 17 do 30. Marzec jakoś przeleci, a potem kwiecień przerwa wiosenno świąteczna w tym roku od 21 do 26.

Maturzyści zakończą zajecią 29 kwietnia. Egzaminy maturalne odbędą się od 10 do 12 maja w tych dniach pozostali uczniowie mają wolne, a wiec kolejne 3 dni. Na koniec najlepsza wiadomość; zakończenie roku szkolnego odbędzie się już 22 czerwca. Już tylko 295 dni. Trzymajcie się kochani!

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020