Rok szkolny się rozpoczął

Środa, 1 Wrzesień 2010

Dziś w szkołach zadzwonił pierwszy dzwonek po wakacjach nie ma się czym martwić dzisiejszy dzień jest jednym ze spokojnijszych dni w roku szkolnym przeznaczony na zapoznanie się z planem lekcji i ochłonięciem po wakacjach.

Dla tych którzy podchodzą do tej sytuacji z mniejszym entuzjazmem mamy dobra wiadomośc o to plan wolnych dni w tym roku szkolnym podany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej . Pierwszy wolny dzień już blisko bo 14 października to powszechnie znany dzień nauczyciela, dzień wolny od prac szkolnych. W wielu szkołach dzień wolny. Następny miesiąc daje ucznią kolejne dwa dni wolne od szkoły.Dzień Wszystkich Świętych 1 listopad oraz dzień odzyskania niepodległości.

Kolejny ulubiony już przez uczniów miesiac grudzień,zimowa przerwa trwa od 23 do 31. Doliczajac kolejny dzień Nowy Rok który przypada w sobote, i niedziele bo i tak jest wolna wychodzi nam niezła iliść dni wolnych.

Styczeń zapowiada się równie obiecująco ponieważ przypadają w nim ferie dla naszego województwa termin od 17 do 30. Marzec jakoś przeleci, a potem kwiecień przerwa wiosenno świąteczna w tym roku od 21 do 26.

Maturzyści zakończą zajecią 29 kwietnia. Egzaminy maturalne odbędą się od 10 do 12 maja w tych dniach pozostali uczniowie mają wolne, a wiec kolejne 3 dni. Na koniec najlepsza wiadomość; zakończenie roku szkolnego odbędzie się już 22 czerwca. Już tylko 295 dni. Trzymajcie się kochani!

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020