Rumia: Magiczny miód dla dzieci

Sobota, 16 Luty 2013
Rumia

O tym, że miód jest dobry na wszystko, wiemy od pokoleń. A o jego wyjątkowych właściwościach i  o tym, jak dzięki odwadze i sprytowi pokonywać przeciwności losu dowiedzą się najmłodsi już w najbliższą niedzielę, 17 lutego. Spektakl dla dzieci pt. "Magiczny miód" o przygodach niedźwiadka Maciusia i królika Kleofasa będzie można obejrzeć w Porcie Rumia CH Auchan.

Pewnego dnia niedźwiadek Maciuś przynosi smutną nowinę - mama jest chora! Po wizycie u pani Doktor - mądrej Sowy, okazuje się, że to bardzo poważna choroba, a jedynym lekarstwem jest magiczny miód. Maciuś musi wyruszyć w daleką podróż do tajemniczego lasu. Na szczęście w wyprawie towarzyszy mu przyjaciel, zabawny królik Kleofas. Aby dotrzeć do miodu, mali bohaterowie muszą przechytrzyć podstępnego węża Sobiesława. Trudno będzie również przekonać Królową pszczół, żeby im podarowała beczułkę magicznego nektaru. Na szczęście dzięki sprytowi i odwadze udaje im się szczęśliwie wrócić do domu z czarodziejskim lekarstwem.

"Magiczny miód" to kolejne spotkanie teatralne dla dzieci w ramach cyklu "Niedziele jak z bajki". Dzięki przygodom różnych bohaterów, najmłodsi uczą się o miłości, szacunku, przyjaźni, ale także o tym, czego w życiu unikać i jak bronić się przed przeciwnościami losu. Tym razem na dzieci czeka teatr lalek Igraszka, który pokaże przygody małego Maciusia i jego przyjaciela królika Kleofasa. Warto spędzić to lutowe popołudnie na rodzinnym oglądaniu bajki.

Przedstawienie "Magiczny miód" odbędzie się 17 lutego w Porcie Rumia CH Auchan w trzech turach, o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020