Rumia: Potrącenie pieszego

Piątek, 16 Grudzień 2011

W Rumi ford k potrącił 72-letniego pieszego. Mężczyzna przechodził przez jednię. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do wejherowskiego szpitala. Jak sprawdzili policjanci, kierująca była trzeźwa, natomiast pieszy był nietrzeźwy. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj około godziny 18:00 (14.12.2011) oficer dyżurny z  wejherowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Rumi na ul. Dąbrowskiego. Policjanci pojechali na miejsce zdarzenia, gdzie ustalili okoliczności potrącenia 72-letniego pieszego. Ze wstępnych szkicowych informacji wynika, że 40-letnia kierująca fordem k jechała w kierunku drogi k 6. Gdy przejeżdżała ul. Dąbrowskiego najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu, w wyniku czego doszło do potrącenia mężczyzny, przechodzącego przez przejście dla pieszych.

W wyniku tego wypadku pieszy z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do wejherowskiego szpitala.

Kierująca forem została poddana badaniu alkotestem przez policjantów. Badanie to wykazało, że była trzeźwa. Pieszy mężczyzna miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Śledczy szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020