Rumia: Seans wyłącznie dla kobiet

Piątek, 4 Styczeń 2013
Rumia

Już 8 stycznia we wtorek w rumskim Multikinie odbędzie się pierwsze spotkanie dla kobiet w ramach Kina na obcasach. Uczestniczki wydarzenia zobaczą przedpremierowo film pt. "Wyszłam za mąż, zaraz wracam".

8 stycznia odbędzie się noworoczne spotkanie dla pań w ramach Kina na obcasach. W Nowym Roku dla uczestniczek kobiecych wieczorów w Multikinie Rumia znjadującym się w Galerii Rumia, zostanie pokazany film "Wyszłam za mąż, zaraz wraca". Jest to opowieść o młodej, szczęśliwej i zakochanej kobiecie. Niestety nad jej rodziną wisi klątwą, przez którą każde pierwsze małżeństwo kończy się rozwodem. Kiedy ukochany oświadcza się głównej bohaterce, postanawia ona poślubić i rozwieść się z przypadkowo poznanym mężczyzną... Chce w ten sposób oszukać przeznaczenia, jednak jej przypadkowy wybranek, okaże się nie taki całkiem przypadkowy, a ich wspólna podróż na koniec świata skończy się zupełnie gdzie indziej niż się zaczęła.

O tym, czy głównej bohaterce uda się wygrać z losem i co przyniesie jej walka z przeznaczeniem jako pierwsze przekonają się uczestniczki wtorkowego Kina na obcasach.

Komentarze
Reklama