Rumia: Seans wyłącznie dla kobiet

Piątek, 4 Styczeń 2013
Rumia

Już 8 stycznia we wtorek w rumskim Multikinie odbędzie się pierwsze spotkanie dla kobiet w ramach Kina na obcasach. Uczestniczki wydarzenia zobaczą przedpremierowo film pt. "Wyszłam za mąż, zaraz wracam".

8 stycznia odbędzie się noworoczne spotkanie dla pań w ramach Kina na obcasach. W Nowym Roku dla uczestniczek kobiecych wieczorów w Multikinie Rumia znjadującym się w Galerii Rumia, zostanie pokazany film "Wyszłam za mąż, zaraz wraca". Jest to opowieść o młodej, szczęśliwej i zakochanej kobiecie. Niestety nad jej rodziną wisi klątwą, przez którą każde pierwsze małżeństwo kończy się rozwodem. Kiedy ukochany oświadcza się głównej bohaterce, postanawia ona poślubić i rozwieść się z przypadkowo poznanym mężczyzną... Chce w ten sposób oszukać przeznaczenia, jednak jej przypadkowy wybranek, okaże się nie taki całkiem przypadkowy, a ich wspólna podróż na koniec świata skończy się zupełnie gdzie indziej niż się zaczęła.

O tym, czy głównej bohaterce uda się wygrać z losem i co przyniesie jej walka z przeznaczeniem jako pierwsze przekonają się uczestniczki wtorkowego Kina na obcasach.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020