Ruszyła kampania Wspólnego Powiatu

Poniedziałek, 6 Październik 2014
Powiat Wejherowski

W sobotę 5 października w Klubie Olimp w Wejherowie Komitet Wyborczy Wyborców „Wspólny Powiat” zainaugurował kampanię wyborczą. Po prezentacji programu i 58 kandydatów może urastać do roli faworyta jesiennych wyborów do rady powiatu wejherowskiego.

  • Komitet „Wspólny Powiat” jest komitetem bezpartyjnym. Został powołany przez doświadczonych samorządowców, osoby aktywne, znane i udzielające się społecznie. – mówi Jacek Thiel, radny powiatu, jeden z liderów tego ruchu samorządowego - Naszym celem jest polepszenie warunków życia mieszkańcom powiatu wejherowskiego. Chcemy oprzeć się na prawdziwej współpracy z władzami samorządowymi wszystkich gmin i miast powiatu.

Silna gospodarka i miejsca pracy, nowe inwestycje w powiecie i wysoka jakość życia to główne filary zaprezentowanego programu.

  • Nasz program przygotowaliśmy w oparciu o Strategię Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Wejherowskiego i jest jak najbardziej realny do wykonania – zapewnia Gabriela Lisius, Etatowy Członek Zarządu Powiatu i numer 1 na liście w Wejherowie. – Chcemy kontynuować naszą politykę aktywizacji bezrobotnych i zaktywizować działania powiatu w pozyskiwaniu inwestorów i rozwoju turystyki.

Poniżej przedstawiamy pełną listę kandydatów do Rady Powiatu Wejherowskiego z listy „Wspólny Powiat”.

Miasto Reda
- okręg nr 1

1. Małyszko Genowefa
2. Breza Bogusław
3. Tamkun Maciej
4. Wróbel Kazimierz
5. Frymark Weronika
6. Wróblewska Maria

 

 

 

 

Miasto Rumia
- okręg nr 2

1. Klawiter Kazimierz
2. Jamróz Anna
3. Seweryn Czoska
4. Krzykowska Jolanta
5. Kuczmarski Dariusz
6. Jurkiewicz Tomasz
7. Tomaszunas Krystyna
8. Białas Danuta
9. Leszczyński Mateusz
10. Jan Sztykiel
11. Piotrowicz Rafał
12. Kapuściński Jarosław
13. Lipińska Wanda
14. Wójcik Józef

Miasto Wejherowo
- okręg nr 3

1. Lisius Gabriela
2. Bochiński Piotr
3. Thiel Jacek
4. Kraszkiewicz Arkadiusz
5. Danuta Czernewska
6. Zaleska Małgorzata
7. Rożyńska Jolanta
8. Gredecki Andrzej
9. Bieńkowski Lech
10. Roszman Katarzyna
11. Krygier-Potrykus Benedykta
12. Karcz Rafał
13. Romańska Michalina
14. Suwara Bogusław

Gmina Łęczyce, Gmina Choczewo
- okręg nr 4

1. Daleka Ewa
2. Lorbiecki Robert
3. Milewczyk Danuta
4. Drywa Marian
5. Popiołek Dorota
6. Skrzyński Wiesław

 

 

Gmina Luzino, Gmina Szemud, Gmina Linia
– okręg nr 5

1. Bistroń Kazimierz
2. Kuberna Mirosława
3. Sikora Wiesław
4. Joskowska Władysława
5. Hirsch Władysław
6. Nolbrzak- Hejmowska Danuta
7. Klecha Piotr
8. Wojnar-Klawikowska Krystyna
9. Orłowski Ireneusz
10. Agnieszka Baranowska

Gmina Wejherowo, Gmina Gniewino
- okręg nr 6

1. Dąbrowicz Anna
2. Bujak Tomasz
3. Gustowski Mariusz
4. Jaworski Karol
5. Lewandowska-Adrjanowska Grażyna
6. Szczygieł Dariusz
7. Paszke Ewelina
8. Kowalewska Ewa

 

Program komitetu dostępny jest na stronie www.wspolnypowiat.org.pl

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020