Ruszyła rekrutacja do nowego przedszkola Mapeciaków w Wejherowie

Sobota, 25 Marzec 2017
Wejherowo

Chcesz, żeby Twój maluch zyskał miejsce w najlepszym przedszkolu w Wejherowie? Zapisz go do Mapeciaków. Tutaj dzieci wszechstronnie rozwijają swoją wiedzę i umiejętności samodzielnie doświadczając świata. Nowe przedszkole Mapeciaki, które mieści się na Osiedlu Sucharskiego, zostanie oddane do użytku w wakacje. Już teraz ruszyła rekrutacja do 6 nowych grup. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Przedszkole na Osiedlu Sucharskiego będzie drugim oddziałem Mapeciaków w Wejherowie. Nowy budynek, o powierzchni 700 m2, został zaprojektowany z myślą o wygodzie najmłodszych. Mieści się w nim sześć słonecznych sal dydaktycznych. Ponadto do przedszkola przynależy przestronna sala gimnastyczna oraz bogato wyposażony ogród. Tak samo jak w przedszkolu przy ul. Pułkownika Dąbka, na Sucharskiego dzieci będą brały udział w różnego rodzaju zajęciach sportowych, prowadzonych przez trenerów i specjalistów.

Zadbaj o przyszłość Twojego dziecka. Już dziś zapisz je do przedszkola, które przygotowuje do dobrego startu w szkole! Więcej na temat rekrutacji znajdzie tutaj >

Komentarze
Reklama