Ślub w plenerze

Piątek, 8 Luty 2013
Małe Trójmiasto

Domek albo biały namiot rozstawiony na plaży. Wokół piękne palmy, szum morza, promienie słońca odbijające się od złotego piasku…ahh kto nie marzy o ślubie w plenerze. Na szczęście są takie miejsca w Polsce, gdzie jest to możliwe, pod warunkiem, że nie przeszkodzi nam w tym pogoda, a z tą jak wiadomo jest u nas różnie.

Ślub w plenerze

Jak wiadomo w naszym regionie pięknych miejsc do organizacji takiego wesela nie brakuje. Są domy weselne, hotele, czy sale położone w malowniczym terenie z ogrodem. Bardziej zapobiegliwi, którzy obawiają się złej aury, mogą wynająć na tą okazje specjalny, plenerowy namiot. W całym przedsięwzięciu nie to jest jednak największym problemem. Przed podjęciem ostatecznej decyzji najpierw zorientujcie się, czy jest ktoś kto Wam w danym miejscu udzieli ślubu.

Sprowadzenie księdza? Oczywiście jest możliwe, jednak do najłatwiejszych na pewno należeć nie będzie. Jeśli nie mamy w rodzinie wujka proboszcza to prawdopodobnie graniczy z cudem.

Dla chcących wziąć ślub cywilny zadanie jest trochę łatwiejsze. Ostatecznej decyzji nie podejmuje jednak Urzędnik Stanu Cywilnego. Kwestie formalne w tej kwestii zależą od władz miasta, które nie wszędzie wyrażają zgodę na udzielanie ślubu po za obszarem Urzędu.

Jak wiadomo z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Obecnie powstają firmy, które wynajmują aktorów, którzy jako urzędnicy lub księża udzielają ślubów. Para, która decyduje się na takie rozwiązanie, prawdziwy ślub bierze wcześniej, tylko w obecności świadków w rzeczywistym urzędzie. Jednym słowem świat zwariował

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020