Socha Luzino liderem wakacyjnej ligi orlik w Luzinie

Czwartek, 19 Sierpień 2010

W piękne sobotnie popołudnie 14 sierpnia odbyły się mecze 5 kolejki, organizowanej przez Dawida  Musiała z Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie, Wakacyjnej Ligi Orlik.

W dwóch rozegranych spotkaniach było wiele emocji. W pierwszym meczu spotkały się dwie drużyny z końca stawki: Joga BonitoThe Blues. Po pierwszej połowie było 2:1 dla Joga Bonito, bramki strzelali Dawid MusiałMarcin Wenta, zaś dla The Blues Magulski. W drugiej połowie The Blues szybko wyrównali za sprawą Patryka Pikron. Jednak później na boisku panowała już tylko drużyna Joga Bonito, która stworzyła dużo sytuacji, które zamieniono na bramki Marcina WentySebastiana Labuda. Wynik 4:2 i 3 punkty dla Joga Bonito.

W meczu wieczoru Avans Wejherowo grał z Socha Luzino. Mecz bardzo ciekawy, który całkowicie kontrolowali zawodnicy z Luzina i nie pozwoli na zbyt wiele graczom z Wejherowa. Wynik 2:0 po dwóch bramkach najskuteczniejszego zawodnika II Wakacyjnej Ligi Orlik 2012 w Luzinie Pawła Rutkowskiego. Warto dodać, że asysty przy obu bramkach zaliczył Maks Graczyk, którego śmiało można wybrać zawodnikiem meczu. Po kolejnym zwycięstwie gracze Socha Luzino są coraz bliżej triumfu w Lidze. W pozostałych spotkaniach padły walkowery odpowiednio dla GOSRiTu Luzino, ponieważ Electro Team się nie zjawił oraz dla Bez Nazwy z Nazwą ponieważ Wikęd Kębłowo nie przybył na mecz.