Spóźniona miłość, czyli wyznania starego belfra

Piątek, 28 Maj 2010

W Redzie odbył się spektakl monodram "Spóźniona miłość, czyli wyznania starego belfra" - autorem, a zarazem aktorem monodramu był Mariusz Marczyk - autor powieści dramatycznych, pisarz i aktor.

To bardzo wzruszająca, ale jednocześnie pełna humoru opowieść o miłości belfra do Heleny. Wrodzona nieśmiałość stanęła na przeszkodzie wyznaniu uczuć Helenie w czasach młodości. Po latach stary belfer rozpoczyna gorączkowe poszukiwania pięknej Heleny. Mimo że nie jest to łatwe zadanie, kończy się powodzeniem.

Godzinny spektakl w klimacie scenograficznym małego "męskiego" mieszkania oglądało się bardzo przyjemnie - monodram nieraz bawił, nieraz wzruszał. Piękną i spójną historię zrozumiałą dla wszelkich generacji można było dostosować do swoich doświadczeń i spostrzeżeń. Kameralna publiczność i klimat redzkiej sceny teatralnej stworzył przyjemną aurę do odbioru sztuki.

Aktor - Mariusz Marczyk porozmawiał na koniec z naszymi młodymi aktorami ze spektaklu "Czarno To Widzę"(www.spektaklo.prv.pl) służąc profesjonalna radą nie tylko na temat warsztatu aktora, ale także zwykłego życia - za co bardzo dziękujemy

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020