Sprawca usiłowania kradzieży w rękach Policji

Środa, 30 Marzec 2011

Policjanci z Szemuda zatrzymali 42-latka, który usiłował dokonać kradzieży. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Wczoraj rano około godziny 9:00 policjanci z Posterunku Policji w  Szemudzie otrzymali telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że właściciel posesji zauważył intruza w swoim domu. Jak ustalili funkcjonariusze pokrzywdzony przebywał poza domem, gdy zauważył jak ktoś obcy wchodzi na teren jego posesji, a następnie przez drzwi garażowe wchodzi do domu. Zaniepokojony właściciel wezwał mundurowych i sam poszedł zobaczyć, co się tam dzieje. Na miejscu zastał mężczyznę rozglądającego się po jego domostwie i zaglądającego w różne miejsca. Sprawca nie zdążył nic ukraść gdyż został spłoszony przez właściciela, a  następnie zatrzymany przez policjantów.

42-letni mieszkaniec Gdańska noc spędził w policyjnym areszcie. Niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020