Stwórz szałowe maski karnawałowe!

Czwartek, 4 Styczeń 2018
Rumia

Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 7 stycznia Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza małych gości na warsztaty, które pozwolą dać upust pokładom kreatywnym i rozwinąć zdolności manualne dzieci.   

Choć polski karnawał nie jest tak hucznie obchodzony, jak ten w Brazylii, to nie może na nim zabraknąć kolorowych i oryginalnych masek, które uświetnią każdą zabawę. Choć maski z różnych krajów znacznie różnią się od siebie, to na żadnej nie może zabraknąć błyszczących elementów, piórek i kolorowych ozdób. Na warsztatach kreatywnych 7 stycznia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan maluchy będą miały okazję samodzielnie zaprojektować i wykonać kolorowe maski, które później ozdobią dostępnymi materiałami.

Działania plastyczne w trakcie warsztatów będą dostosowane do umiejętności manualnych dzieci w zależności od wieku, a mali artyści będą mieć do dyspozycji szablony masek, filc, a także dodatki pasmanteryjne, takie jak wstążki, piórka, cekiny oraz brokat. Dodatkową atrakcją będzie część edukacyjna spotkania, na której uczestnicy warsztatów dowiedzą się o historii i symbolach karnawału oraz wyglądzie masek z różnych części świata.

Warsztaty kreatywne odbędą się 7 stycznia 2018 r. w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi.  Zajęcie będą prowadzone od godz. 12:00 do 16:00. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Komentarze
Reklama