Sylwester bez dodatkowych centymetrów na brzuchu i udach

Piątek, 11 Grudzień 2015
Wejherowo

Nowy Rok i karnawał zbliżają się wielkimi krokami. Nie pozwól, aby ten wyjątkowy czas popsuły dodatkowe centymetry na brzuchu i udach! Twój cel to szczupła figura last minute? Przeczytaj co zrobić, żeby Nowy Rok przywitać zgrabną sylwetką.

Czasu pozostało niewiele, więc odchudzanie trzeba zaplanować z głową. Pamiętaj, że głodówki i diety cud nie są dobrym rozwiązaniem, ponieważ mogą spowodować niedożywienie organizmu i nielubiany przez wszystkich efekt jo-jo. Po odpowiednią kurację, warto więc udać się do specjalisty. Dietetyk powinien wykonać szereg pomiarów i badań, wskazujących m.in. poziom tkanki tłuszczowej i zgromadzonej w organizmie wody. Na podstawie wyników i szczegółowego wywiadu dobierze zdrowy i bezpieczny plan odchudzania, dopasowany do potrzeb danego organizmu, trybu życia czy upodobań smakowych. Indywidualny, opracowany przez fachowca program, kontrolowany regularnymi wizytami, to recepta na smukłą sylwetkę jeszcze przed karnawałem!

Co należy robić, aby zachować szczupłą figurę?

Martyna Nikel, dietetyk Naturhouse w Wejherowie radzi: Zazwyczaj chcemy pozbyć się zbędnych kilogramów jak najszybciej, często sięgając po modne diety, które w krótkim czasie mają nam przynieść oszałamiające efekty. Jednak nie jest to dobre rozwiązanie. Zdrowe tempo chudnięcia określane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) to ubytek masy ciała na poziomie około 0,5 kg do 1 kg tygodniowo. Nie warto więc odchudzania odkładać na ostatnią chwilę, ale pomyśleć o nim już teraz, aby w sposób zdrowy i bezpieczny dla organizmu skutecznie pożegnać zbędne kilogramy.

Rady dietetyk Naturhouse:
1. Staraj się wykorzystać każdą wolną chwilę na aktywność fizyczną.
2. Zamień przetworzone, kaloryczne pokarmy na zdrowe warzywa i owoce.
3. Napędzaj metabolizm - jedz 5 małych posiłków dziennie i zadbaj o odpowiednią ilość błonnika w diecie.
4. Pij minimum 1,5 l niegazowanej wody mineralnej dziennie.

Wprowadzając na stałe zalecenia dietetyka, zmienisz swoje nawyki żywieniowe, poprawisz stan zdrowia i zachowasz smukłą sylwetkę nie tylko w okresie karnawału.

Konsultacja z dietetykiem

Nie zwlekaj, już dziś skorzystaj ze specjalnie przygotowanego 3-tygodniowego planu dietetycznego i przywitaj Nowy Rok zgrabną sylwetką! Zyskaj pewność siebie i zachwyć rodzinę i znajomych.

 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020