Towarzyski mecz Polska-Norwegia na Stadionie Miejskim w Gdyni

Poniedziałek, 9 Listopad 2015
Gdynia

Ledwo opadną emocje po środowym Biegu Niepodległości, a już na horyzoncie odbędzie się drugie, wielkie sportowe wydarzenie, podczas którego będzie można wspierać drużynę narodową. Mecz towarzyski reprezentacji do 21 lat między Polską i Norwegią rozpocznie się w czwartek 12 listopada o godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim w Gdyni. Już można zgłaszać się po bezpłatne wejściówki.

Już za dwa lata Gdynia będzie jednym z miast gospodarzy, które ugości Młodzieżowe Mistrzostwa Europy do 21 lat. Oprócz Gdyni, mecze odbędą się również w Warszawie, Bydgoszczy, Kielcach, Krakowie, Lublinie i Tychach. Zawody zapowiadają się bardzo fascynująco i cieszymy się, że Gdyni przypadnie organizacja dwóch spotkań. Póki co, czeka nas spotkanie towarzyskie pomiędzy zawodnikami Polski i Norwegii, na najlepszej murawie w Polsce - mówi dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu Marek Łucyk.
 
Wśród podopiecznych szkoleniowca biało-czerwonych Marcina Dorny, znaleźli się zawodnicy związani z trójmiastem, którzy w czwartek zmierzą się z Norwegami. Chodzi o Michała Marcjanika Michała NalepęArki Gdynia, a także Pawła Stolarskiego Lechii Gdańsk. Aby obejrzeć ich w akcji należy wejść na stronę http://www.pomorski-zpn.pl/aktualnosci/darmowe-wejsciowki-na-mecz-towarzyski-u-21-polska-norwegia. Bezpłatne bilety (oraz akredytacje dla dziennikarzy) dostępne będą także przed samym meczem w kasach stadionu przy ulicy Olimpijskiej. Transmisję pojedynku zaplanowano na kanale Polsat Sport News.
 
To, że Gdynia znalazła się na liście miast gospodarzy nie dziwi. Miasto już od wielu lat angażuje się we współpracę z młodzieżowymi reprezentacjami Polski. Na Stadionie Miejskim grały kadry do lat 18, 19 i 21. Ponadto w 2012 roku Gdynia była również partnerem podczas Euro 2012 kiedy to kadra Irlandii, trenowała na stadionie przy ulicy Olimpijskiej.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020