Trening otwarty dla dzieci z Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego

Piątek, 21 Luty 2014
Wejherowo

Już jutro, tj. dnia 22 lutego o godzinie 17:15 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Wejherowie odbędzie się otwarty trening kickboxingu i karate sportowego dla dzieci na co dzień trenujących w sekcjach w Wejherowie, Luzinie, Gościcinie Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego. Oprócz treningu, który poprowadzą wspólnie Rafał Karcz i Tomasz Hirsz, odbędą się także zabawy i gry ruchowe, w które włączą się także rodzice zawodników. Jak zapowiadają organizatorzy na sali ma trenować ok. 80 dzieci.

Po wspólnym treningu odbędą się walki pokazowe o Mistrzostwo Polski Północnej Federacji WFMC pomiędzy Filipem Stark a Kornelią Szymańską, a także walka pomiędzy Zuzią Kalbarczyk a Nikolą Siecińską. Zawodnicy należą do najbardziej utytułowanych zawodników w sztukach walki w Polsce, dysponują świetnymi kopnięciami i techniką, tak więc będzie na co popatrzeć. Walki odbywać się będą na zasadach pokazu, ale nikt nie przewiduje jakim wynikiem ukończą się te zmagania. Zaplanowano dystans 5 rund po 1,5 minuty na zasadach semi contact.

Ponadto w planie tego wydarzenia jest wręczenie ufundowanych przez Pana Dyrektora Szkoły, Andrzeja Gredeckiego dwóch okazałych pucharów dla najlepszych klubowiczów „Fight Zone”, planowane jest też wręczenie pucharów za stoczone walki oraz jeden puchar ufundowany przez Zarząd WSS dla najbardziej aktywnego zawodnika. Na koniec treningu wszystkie dzieci należące do Klubu i biorące udział w treningu, otrzymają medale, ufundowane przez Sponsora – ELEKTRYCZNE INSTALATORSTWO BARŁOMIEJ KOMKOWSKI.

- Treningi otwarte w naszym klubie to już tradycja. Chcemy co jakiś czas zebrać wszystkie dzieci naszego klubu w jednym miejscu, aby wspólnie mogły potrenować, zintegrować się, a także dobrze się bawić. Na naszych otwartych treningach obecni są rodzice zawodników, którzy na co dzień bardzo pomagają organizować życie klubowe sekcji kickboxingu i karate sportowego. Jesteśmy dużą drużyną, którą łączy sport i zdrowy tryb życia. Cieszę się, że z trenerami zdołaliśmy stoworzyć jedną wielką rodzinę sportową, która już jutro przyjdzie na salę uczestniczyć w naszym treningu. Poprzednie treningi odbywały się w Luzinie i Gościcinie. Jutro, dzięki uprzejmości Dyrekcji, możemy zorganizować taki trening w sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 na Os. Kaszubskim – relacjonuje Rafał Karcz, prezes i główny trener Klubu.

Komentarze
Reklama
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020