Trójmiejska formacja Maria Ka w Atlantiku

Wtorek, 17 Luty 2015
Gdynia

Zanim staną się sławni w całej Polsce, pokażą się w Gdyni. Trójmiejska formacja Maria Ka zaprezentuje na żywo materiał z niewydajnej jeszcze debiutanckiej płyty. Koncert odbędzie się w klubie Atlantic, 17 lutego, o godz. 19.00.
 
Maria Kawska 2 lata temu przyjechała z Krakowa nad morze. Na jednej z trójmiejskich scen poznała gdyńskiego muzyka Pawła Osickiego, z którym postanowiła założyć zespół. Nazwali go po prostu Maria Ka. Skład grupy dopełnił gitarzysta Michał Kusz, znany z występów w formacji Bielizna. Trio zarejestrowało już materiał na debiutancką płytę, a utwory są właśnie w fazie post-produkcji. Gramy rocka z elementami elektroniki. Jeśli miałbym z czymś porównać naszą muzykę, to najbliżej jej chyba do twórczości Republiki. Teksty Marii są równie poetyckie i bije z nich podobna melancholia - opowiada Paweł Osicki, który nie tylko gra na perkusji, ale jest też odpowiedzialny za produkcję. 

Muzycy zapowiadają, że album ukaże się jeszcze w tym roku. O tym jak brzmi, będzie można przekonać się we wtorek w trakcie przedpremierowego koncertu.
 
Maria Ka
17 lutego, wtorek, godz. 19.00
Klub Atlantic, ul. 3 Maja 28
bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020