Trzeci remis z rzędu

Sobota, 18 Sierpień 2012

W sobotę na Wzgórze Wolności ponownie zawitali sympatycy wejherowskiej piłki nożnej. Tego dnia tutejszy klub rozgrywał spotkanie w ramach 3 kolejki spotkań 2 ligi. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Na stadionie zgromadziła się ok. 600 osobowa rzesza sympatyków wejherowskiego Gryfa, przyjechał również jeden autokar kibiców gości, dodatkowo za płotem na tzw. "górce milionerów" zebrała się grupa ponad 100 fanatyków tutejszego klubu. Była to najniższa frekwencja w hostorii spotkań obu klubów.

Gra nie zachwycała, była zbyt wolna. Momentami dało się zauważyć, że dwa mecze w ciągu czterech dni to dla żółto-czarnych jednak zbyt dużo. Akcja meczu toczyła się głównie w środku pola, obie drużyny stały przed szansą przechylanie szali zwycięstwa na swoją stronę jednak nie udało się tego uczynić. W przypadku tego spotkania należy zwrócić uwagę na postawę sędziego, któremu zdażało się niejednokrotnie popełniać błędy. Nie zauważył m.in. zagrania ręką przez piłkarza Chojniczanki.

Jeżeli chodzi o doping to był dość słaby oraz chwilami niekulturalny, zarówno z jednej jak i drugiej strony. Spiker kilkukrotnie musiał przywoływać kibiców do porządku.

WKS Gryf Orlex - Chojniczanka Chojnice 0:0

Gryf Orlex: Adam Duda - Adrian Kochanek, Sebastian Kowalski, Przemysław Kostuch, Jarosław Feliksiak - Maciej Stefanowicz, Piotr Kołc, Marcin Warcholak, Łukasz Krzemiński (60. Krzysztof Wicki) - Michał Fidziukiewicz (53. Grzegorz Gicewicz) i Rafał Siemaszko.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020