Trzy zarzuty za włamania

Poniedziałek, 9 Maj 2011

Do policyjnego aresztu trafił 20-letni rumianin, który włamał się do altanki na terenie ogródków działkowych i ukradł z niej akumulator. Dzięki szybkiej interwencji policji, sprawca w chwilę po zdarzeniu został zatrzymany i noc spędził w areszcie. Funkcjonariusze ustalili także, że sprawca usiłował dokonać dwóch innych kradzieży z włamaniem. 20-latek został przesłuchany i usłyszał 3 zarzuty. Za kradzież z  włamaniem grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

W sobotę do dyżurnego rumskiego Komisariatu Policji zgłosił się pokrzywdzony, który poinformował o kradzieży z włamaniem do jego altanki znajdującej się na terenie ogródków działkowych w Rumi. Z otrzymanej informacji wynikało, że do włamania doszło przed chwilą. Sprawca po wyłamaniu drzwi altanki wszedł do środka i ukradł z niej akumulator.Policjanci bezpośrednio po otrzymanym zgłoszeniu udali się we wskazany rejon i po krótkotrwałych poszukiwaniach zatrzymali uciekającego sprawcę. 20-latek noc spędził w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze pracujący nad tą sprawą ustalili także, że sprawca usiłował dokonać dwóch innych kradzieży z włamaniem w okresie między końcem kwietnia a początkiem maja 2011 roku.

Wczoraj sprawca został przesłuchany i usłyszał zarzuty.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020