Turniej im. Michała Mazura już po raz siódmy w Wejherowie

Piątek, 29 Lipiec 2016
Wejherowo

W najbliższy weekend (29-30 lipca) przy Zespole Szkół nr 3 (ul. Nanicka 22) odbędzie się Turniej Piłki Nożnej im. Michała Mazura. Impreza ta odbędzie się już po raz siódmy, a organizacją imprezy tradycyjnie zajmą się szczypiorniści Tytanów Wejherowo oraz koledzy Michała.

- Michał był naszym bardzo dobrym kolegą. To on stworzył zespół Szopena Wejherowo i potrafił nami świetnie zarządzać. Nie da się ukryć, że bardzo nam go brakuje, a tym turniejem chcemy uczcić jego obecność w naszej pamięci. Szkoda, że nie ma go z nami, że już z nami nie pogra, nie pogada, nie spotka się. Choć od tragicznej śmierci minęło wiele lat, nasza pamięć o nim była, jest i będzie – mówi jeden z kolegów Rafał Miotke.

W turnieju weźmie udział sześć drużyn podzielonych na dwie grupy: W grupie A zagrają Tytani, Stare Szopena oraz Tiger Gym. W grupie B natomiast Chopina Wejherowo, FC Rumia i WLPN Błękitni. Turniej potrwa dwa dni, a dla wszystkich odwiedzających, organizatorzy przygotowali smaczny poczęstunek. Początek zawodów w piątek o godzinie 18. Organizatorzy zapraszają wszystkich na decydujące rozstrzygnięcia w sobotę od godziny 15.

Komentarze
Reklama
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020