Turniej Tenisa Stołowego

Środa, 2 Marzec 2011

27 lutego , w hali widowiskowo-sportowej w Bolszewie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Mecze rozgrywano w trzech kategoriach: kobiety, zawodnicy powyżej 35 lat oraz młodsi niż 35 lat. W kategorii „młodsi niż 35 lat" rywalizowano w trzech grupach. Dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy walczyło o miejsca od 1 do 6, natomiast pozostali zawodnicy toczyli bój o dalsze pozycje. Mecze o miejsca medalowe przyniosły wiele emocji. Zwycięsko wyszedł z nich Hubert Konkol z Orla. Drugie miejsce zajął Maciej Hinz, a trzecie Łukasz Pikron. W kategorii „starsi niż 35 lat" rywalizowano w jednej grupie. Wszystkie mecze wygrał Jarosław Borowiec, który tym samym został triumfatorem w swojej kategorii. Drugie miejsce zajął Bogdan Krauza natomiast trzecie Mirosław Bach.Wśród kobiet zwyciężyła Karolina Langa, która pokonała Krystynę Gelo. Wszystkim laureatom pamiątkowe puchary wręczył Doradca – Pełnomocnik Wójta ds. Organizacji i Rozwoju Gminy - dr Krzysztof Zabiegliński. Organizatorem turnieju byli: GOPSiR, Gminna Rada Sportu oraz klub Orły Gościcino.