Tytani przegrali w Żukowie. Dramatyczne sędziowanie głównych arbitrów

Niedziela, 28 Wrzesień 2014
Wejherowo

Wejherowscy szczypiorniści w kolejnym meczu II ligi piłki ręcznej zmierzyli się na wyjeździe z GKS-em Żukowo. Niestety mimo bardzo wyrównanej pierwszej połowy Tytani przegrali 27:21 (11:10).

W pierwszej połowie oba zespoły grały bardzo dobrze, zarówno w ataku jak i obronie. Sytuację na parkiecie można opisać jednym zdaniem „cios za cios”. Niestety w drugiej odsłonie meczu nie było już tak kolorowo. Wejherowianom mimo szczerych chęci i zaangażowania w grę zabrakło sił. Przypomnijmy, że Tytani w tym meczu wystąpili tylko w 9 osobowym składzie, w tym 2 bramkarzy i 7 zawodników z pola. Miało to ogromne znaczenie na przebieg drugiej części gry.

Dodatkowo, należy nadmienić, że cały mecz zepsuli główni aktorzy spektaklu - para sędziowska Pilarski i Dejna, która raz sędziowała rugby i mma, a raz siatkówkę i to niestety oni byli główną atrakcją na boisku.

Tytani Wejherowo po trzech kolejkach zajmują 7 pozycję w tabeli z dorobkiem 3 punktów. Na uwagę zasługuje fakt, iż Tomasz Bartoś z 17 bramkami zajmuje obecnie wysoką 3 pozycję wśród najlepszych strzelców II ligi.

Już 4 października o godzinie 18:30 przed własną publicznością Tytani Wejherowo zmierzą się z LKS Kęsowo.