Tytani zawsze grają do końca. Cenny remis w Tczewie

Niedziela, 3 Marzec 2013
Wejherowo

Wejherowscy szczypiorniści rozegrali wczoraj bardzo ważne wyjazdowe spotkanie w Tczewie. Przeciwnikiem Tytanów był tamtejszy Sambor, który w tabeli zajmował jedno miejsce przed wejherowianami.

W pierwszej połowie Tytani popełniali dużo błędów co wypłynęło na wysoką przewagę gospodarzy. Sambor po zakończeniu pierwszej połowy prowadził 19:13 i nic nie zwiastowało aby obraz gry w drugiej połowie miał się zmienić.

Na szczęście wejherowianie po raz kolejny udowodnili, że zawsze grają do końca. W drugiej połowie na boisko wyszła zupełnie odmieniona drużyna widać było, iż reprymenda wejherowskiego trenera pozytywnie wpłynęła na Tytanów. Wejherowianie zwyciężyli drugą połowę 10:16.

Mecz ostatecznie zakończył się remisem 29:29.

• Przywieźliśmy cenny punkt remisując z MKS Sambor Tczew 29-29 /19-13/. Pierwsza połowa to "upadek" Tytanów, ale po to człowiek upada, aby móc wstać i godnie walczyć do końca. Bardzo ciężki mecz, w którym od początku nic nam nie wychodziło, więc tym bardziej cieszy ten jeden punkt - informują zawodnicy z Wejherowa.