UM Reda poszukuje starych zdjęć

Piątek, 24 Luty 2012
Reda

Wydział promocji Urzędu Miasta Reda poszukuje starych zdjęć miasta. Prośba jest kierowana do wszystkich mieszkańcy, którzy mogą udostępnić starych zdjęć z życia naszego miasta, które przedstawiają wydarzenia, miejsca i ludzi z 45- lecia Miasta Redy.

Zobacz również: Lodowisko czynne do niedzieli

Udostępnione zdjęcia posłużą do przygotowania wystawy na Dni Redy 2012 - "45 lat Redy w Fotografii", a następnie będą dostępne w internetowej galerii.

Zdjęcia z opisem miejsca wykonania oraz imieniem i nazwiskiem autora, bądź właściciela można wysyłać e-mailem na adres: promocja@reda.pl ( wielkość pliku min ok. 3 MB w rozdzielczości nie mniejszej jak 300 dpi) lub osobiście dostarczyć do pokoju 23 Urzędu Miasta Redy do Iwony Miklewskiej-Szczygieł - Stanowisko ds. Promocji i Rozwoju.

Po wykorzystaniu, zreprodukowane (zeskanowane) zdjęcia oryginalne będą zwracane właścicielowi.

Udostępnienie fotografii do "Wystawy" jest równoznaczne z oświadczeniem Mieszkańca, że przysługują mu nieograniczone autorskie prawa osobiste i majątkowe do tych fotografii i że ponosi on wszelką odpowiedzialność za złamanie tych praw. W przypadku gdy na zgłaszanych zdjęciach widnieją rozpoznawalne osoby Mieszkaniec jest zobowiązany uzyskać zgodę tych osób na opublikowanie i publiczną prezentację fotografii oraz na żądanie Urzędu przedstawić taką zgodę na piśmie.

Zobacz również: Oscary 2012 w rumskim Multikinie

Udostępnienie fotografii do "Wystawy" jest równoznaczne z udzieleniem przez Mieszkańca zgody na prezentowanie udostępnionych fotografii na stronie internetowej należącej do przygotowujących wystawę: Urzędu Miasta Redy (www.reda.pl) oraz dwóch redzkich Stowarzyszeń: Kunszt (www.kunsztreda.pl) oraz Nadmorska Grupa Fotograficzna (www.nadmorskagf.pl). Zdjęcia trzeba  dostarczać do 16 - go kwietnia 2012. Na stronie UM Reda znajduje się formularz dotyczący zgody na wykorzystanie zdjęć, który należy wypełnić.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020