W niedzielę wybory do Rad Osiedli

Piątek, 18 Marzec 2011

Przypominamy, że w dniu 20 marca 2011 roku na terenie miasta zostaną przeprowadzone wybory do Rad Osiedli. Wybory odbędą się na terenie czterech osiedli: „Przemysłowa", „Śmiechowo-Północ", „Śmiechowo-Południe" oraz „Sucharskiego". Lokale wyborcze czynne będą od godz. 8.00 do 20.00. Głosujemy stawiając znak „X" w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata, na którego zamierzamy oddać głos.

Uwaga wyborcy!

- Dla mieszkańców dzielnicy Przemysłowa zamieszkujących ulice Budowlanych, Gulgowskiego, Heyki, Karnowskiego, Krasińskiego, Lelewela, Mostowa, Nad Kanałem, Niska, Okrężna, Podmiejska, Przemysłowa, Rogali i Tartaczną lokal wyborczy nr 1 znajduje się w Świetlicy Zakładu Energetycznego przy ul. Przemysłowej 18.

- Dla mieszkańców dzielnicy Przemysłowa zamieszkujących ulice Broniewskiego, Derdowskiego, Dolna, Graniczna, Jana z Kolna, Jasna, Kolejowa, Kołłątaja, Majkowskiego, Nanicka, - bez numerów 4,6,8,10,12,14,16 – bloki, Narutowicza, Ofiar Piaśnicy, Pułaskiego, Słoneczna, Słowackiego, Traugutta i Żeromskiego lokal wyborczy nr 2 znajduje się w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Ofiar Piaśnicy 22.

- Dla mieszkańców dzielnicy Śmiechowo-Północ zamieszkujących ulice Asnyka, Baczyńskiego, Brzechwy, Fenikowskiego, Grottgera, Konopnickiej, Leśmiana, Maszopów, Mokwy, Morska, Necla, Norwida, Rybacka, Skargi, Staffa, Stefczyka, Szczukowskiej, Szyprów, Tuwima, Bema, Bolduana, Ceynowy, Czarnieckiego, Czeladnicza, Chmielewskiego, Drzeżdżona, Gdańska, Gryfa Pomorskiego, Hufca Harcerzy Gdyńskich, Jaśminowa, Mestwina, I Morskiego Pułku Strzelców, Obrońców Kępy Oksywskiej, Obrońców Poczty Gdańskiej, Ogrodowa, Orzeszkowej, Patoka, Pokoju, Reja, Rzemieślnicza, Świętopełka, Trepczyka, Waśkowskiego dwa lokale wyborcze nr 3 znajdują się w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Gdańskiej 46.

- Dla mieszkańców dzielnicy Śmiechowo-Południe zamieszkujących ulice Bema, Bolduana, Ceynowy, Czarnieckiego, Czeladnicza, Chmielewskiego, Drzeżdżona, Gdańska, Gryfa Pomorskiego, Hufca Harcerzy Gdyńskich, Jaśminowa, Mestwina, I Morskiego Pułku Strzelców, Obrońców Kępy Oksywskiej, Obrońców Poczty Gdańskiej, Ogrodowa, Orzeszkowej, Patoka, Pokoju, Reja, Rzemieślnicza, Świętopełka, Trepczyka, Wałkowskiego, Boczna, Brzozowa, Cicha, Judyckiego – nr parzyste od 2 do 16, Kamienna, Kasprowicza, Krasickiego, Leśna, 12 Marca – od nr 147 do 202 (bez numerów 181, 183, 183A, 185, 186, 187, 187A, 189, 191, 191A, 193, 195, 197, 199, 201), Matejki, Myśliwska, Nowa, Obrońców Westerplatte, Odrębna, Ofiar Grudnia 1970, Osiedle Staszica – blok nr 4, Paderewskiego, Pogodna, Polna, Południowa, Poprzeczna, Płk. Dąbka, Roszczynialskiego, Sędzickiego, Sikorskiego – od nr 3 do 32, Skibniewskiej, Środkowa, Torowa, Wąska i Wschodniej dwa lokale wyborcze nr 4 znajdują się w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Śmiechowskiej 36.

- Dla mieszkańców dzielnicy Sucharskiego zamieszkujących ulice Kotłowskiego, Krofeya, Łęgowskiego, Modra, Mostnika, Rogaczewskiego, Słowińców, Spokojna, Sucharskiego, Szczęśliwa, Urocza, Wejherowska, Zielna, Złota lokal wyborczy nr 5 znajduje się w siedzibie Zarządu Rady Osiedla Sucharskiego przy ul. Krofeya 34.

Zapraszamy na wybory!

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020